- Виробник - M-Tac
- Матеріал - 600D Polyester з ПВХ покриттям
- Розміри - 25 х 20 х 8 см
- Відділ для зброї
- Система кріплення MOLLE
- Карабін швидкого скидання
- Колір - койот
M-Tac сумка Urban Line City Patrol Carabiner Bag по конструкції - так званий Sling Pack, тобто однолямочний рюкзак / сумка. Матеріал сумки - 100% поліестер 600D з водонепроникним ПВХ-покриттям, спинка дубльована сіткою для зручності. Ергономічне влаштування кишень і відділень допоможуть максимально зручно розмістити всі носимі речі. Також в сумці передбачено відділення для прихованого носіння зброї. Спереду є велкро панель для кріплення ID знаків. Ремінь оснащений карабіном швидкого скидання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25 см |
| Довжина: | 8 см |
| Кількість лямок | 2 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle, Система швидкого скидання |
| За типом конструкції | Вершковий |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 274 ₴



