M-Tac сумка Satellite Bag Gen.II підійде і на кожен день, і добре впишеться і в тактичний гардероб. Матеріал сумки - Oxford 600D з 100% поліестеру. Габарити сумки - 26 x 19 x 6 см. Застібка сумки - блискавка YKK, спереду є накладна кишеня на блискавці. Усередині передбачені додаткові кишені: 1 відкрита під планшет або папку і 1 на блискавці. На внутрішній стороні є додаткова потайна кишеня з велкро-платформою для кріплення універсальної кобури. Плечовий ремінь регулюється по довжині. З боків нашиті стропи TEXCEL, що дозволяє навішувати додаткове спорядження. Колір сумки - чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Країна виробник | Україна |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Оксфорд |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 260 мм |
| Довжина: | 190 мм |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 927 ₴



