Характеристики:
- Колір - чорний
- Матеріал - кордура 1000D
- Розмір - 24 х 17 х 10 см
- Фурнітура YKK, 2М
- Стропи Texcel
- Виробник - M-Tac
- Вставка в комплекті не йде
M-Tac сумка Sling Pistol Bag Elite представляє собою зручну, стильну і універсальну сумку через плече. Сумка складається з 4 містких відділень. Зовнішнє відділення закривається на блискавку, всередині органайзер, що дозволяє раціонально розмістити необхідні предмети власника. Внутрішнє відділення сумки закривається на блискавку і являє собою об'ємну кишеню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Країна виробник | Україна |
| За типом конструкції | Верстатний |
| Колір | Чорний |
| Кількість лямок | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 24 см |
| Довжина: | 17 см |
| Стан | Нове |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴











