- Матеріал: спінений поліетилен;
- Розміри: 360х300 мм;
- Товщина 10 мм.
- Ремінь кріплення на фастексі
- Сірий колір
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Сидушка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 36 см |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴



