Мала саперна лопата українського виробництва, складського зберігання, нова. Також називається малою пахтовою лопатою. Лопата зразка 1984 року випуску. Через невелику вагу використовується туристами та шанувальниками активного відпочинку. Держак зроблений із відполірованого дерева твердих порід, не пофарбований. Лоток — прямокутної форми з двома шурупом, що пасують під тупим кутом, заточеними гранями, з чорного металу, прикріплений до держака шурупом. Товщина металу — 2 мм. Ширина лотка — приблизно 150 мм, загальна довжина саперної лопати — приблизно 500 мм. Вага — 1200 грамів. На лотку стоїть штамп "Ялинка" ОТК-1.
Характеристики
| Рукоятка | |
|---|---|
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Тип рукоятки | Пряма |
| Робоча частина | |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1200 г |
| Довжина: | 50 см |
| Довжина робочої частини | 18 см |
| Довжина ручки | 32 см |
| Матеріал ручки | Дерево |
| Загальна вага | 1200 г |
| Країна виробник | СРСР |
| Ширина робочої частини | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴



