Каремат килимок - незамінний аксесуар для туристичних походів, поїздок на полювання чи риболовлю. Його можна використовувати також вдома або на дачі, він підходить для спорту і йоги. Матеріал каремата - полівінілхлорид. Він легкий, добре пом'якшує та ізолює від холоду і вологи, не перетирається і не гниє. Габарити каремата - 180 х 55 см. Каремат легко скочується в трубочку, що дозволяє прикріплювати його до рюкзака. Колір каремата - камуфляж
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | ЕВА |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 180 см |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 55 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴


