- Виробник - M-Tac
- Розміри - 51 x 29 x 28 см
- Об'єм - 36 літрів
- Матеріал - 100% поліестер
- м'яка набивка в області спини;
- ергономічні, м'які плечові ремені шириною 5 см
- кріплення для додаткових пристосувань
- пояс, регульований по довжині, з фастексом
- ручка для перенесення
- два великих відділення і сіткові відділення
- одне фронтальне відділення з органайзером і додаткові відділи на блискавках
- відділ для гідропакета
- Колір - multicam
Місткий, легкий, зручний рюкзак Large Assault Pack ви можете використовувати в якості міського рюкзака і рюкзака для малих походів. Рюкзак обладнаний системою кріплення "Molle" і має два великих основних відділення на блискавці. Спереду розташовані дві додаткових кишені на блискавці. Лямки рюкзака з м'яким наповнювачем і регулюються по довжині. Рюкзак стане відмінним вибором для співробітників силових структур, мисливців, рибалок, грибників, любителів активного відпочинку, туристів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Країна виробник | Україна |
| За типом конструкції | Верстатний |
| Колір | Зелений |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 см |
| Довжина: | 28 см |
| Об'єм | 36 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, зав'язаний ремінь, Система підвіски Molle |
| Стан | Нове |
| Ширина | 29 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴




