Солдатиста саперна лопата з чохлом. Рік випуску цих лопат був — 1984-1991. Чудовий шанцовий інструмент для туристичного та активного відпочинку. Держак не пофарбований, зроблений із відполірованого дерева твердих порід. Лоток — прямокутної форми з двома згинними під тупим кутом заточеними гранями, з чорного металу, прикріплений до держака двома шурупами. Ширина лотка — приблизно 150 мм, загальна довжина саперної лопати — приблизно 500 мм. Вага з чохлом — 1200 грамів. На лотку стоїть штамп "Ялинка" ОТК-1.
Чохол виготовлений зі щільної тканини захисного кольору. Лопата поміщається в чохол зверху та кріпиться за допомогою ременя. Застібався (закривався) такий чохол за допомогою липучки велкро. З зворотного боку чохла пришита петля зі щільної тканини, для кріплення чохла на поясі.
| Рукоятка | |
|---|---|
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Тип рукоятки | Пряма |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1200 г |
| Довжина: | 500 см |
| Довжина робочої частини | 18 см |
| Довжина ручки | 32 см |
| Матеріал ручки | Дерево |
| Загальна вага | 1200 г |
| Країна виробник | СРСР |
| Ширина робочої частини | 15 см |
- Ціна: 450 ₴




